Dzień Seniora 6.06.2010r.

W dniu 6 czerwca w szkole w Kuczkowie odbył się Dzień Seniora.  Uczniowie klas IV-VI wraz z nauczycielką matematyki Martą Ignasiak-Pawlak przygotowali ciekawą sztukę teatralną „ Jest taki kwiat…” .

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu to : Aneta Janicka, Paula Rupiczak, Mateusz Szymczak, Julita Kozłowicz, Jacek Nowicki, Marta Michalak, Aleksandra Lesień, Kinga Małecka,  Michał Mrowicki, Dominik Smoliński, Julia Ceglarek, Katarzyna Piasecka, Sara Lewicka, Maciej Dobrzyński.

Po części artystycznej przyszła pora na poczęstunek i lampkę wina. Na przyjęciu podawano placek, gorące i zimne napoje.    Wszystko było pięknie udekorowane i bardzo smaczne.

Emeryci, renciści i zaproszeni goście spotkali by spędzić ze sobą parę miłych godzin. Wszystkich zebranych powitał   radny Marian Suska. Złożył seniorom najlepsze życzenia długich lat w zdrowiu, szczęściu i radości.

Świętowanie tego dnia jest już tradycją, na imprezę przybywa wielu emerytów, którzy przy kawie i ciastku mile spędzają czas.

Do naszych drogich Seniorów, wciąż młodych duchem, kierujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, szczęścia w gronie najbliższych i jeszcze wielu udanych zabaw.